TENIS STOŁOWY

31 tytuł mistrzyń Polski dla KTS Enea Siarkopolu Tarnobrzeg!

8 maj · 20:00

Tenisistki stołowe Enea Siarkopolu Tarnobrzeg po roku przerwy znów odzyskały prymat w krajowych rozgrywkach ekstraklasy. W rewanżowym meczu finału o mistrzostwo Polski pokonały przed własną widownią Bebetto AZS Częstochowa 3:0. Na początek Fu Yu pokonała Anastasię Dymitrenko 3:1 w setach, następnie Elizabeta Samara zwyciężyła Tetyanę Bilenko także 3:1 a wynik ustaliła Kinga Stefańska po wygranej 3:0 nad Julią Szmiel.

Jak przyznała tarnobrzeska kapitan, ten pierwszy finałowy mecz, wygrany przez KTS w Częstochowie 3:1, był zdecydowanie bardziej wymagający:

--:--
--:--
Założony plan zrealizowany w pełni, choć priorytetem był dla nas triumf w Lidze Mistrzyń, co także udało się uzyskać

– przyznał trener KTS Zbigniew Nęcek:

--:--
--:--

Joanna Paulina Narkiewicz, trenerka częstochowskiej drużyny przyznała, że cieszy się wraz z zespołem ze srebrnego medalu:

--:--
--:--

Na przyszły sezon skład mistrzowskiej drużyny KTS pozostanie niezmienny, a jak przyznał trener Nęcek, niewykluczone jest pozyskanie jeszcze jednej zawodniczki.

8 maja ·  20:00